uploader
Location

تندیس مرکز خرید برتر در سال 98

کورش مال در ششمین همایش تقدیر و تجلیل از برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری، که بهمن ماه 98 در هتل المپیک تهران برگزار گردید به دلیل برنامه ریزی، برگزاری و میزبانی از فعالیت‌های فرهنگی به عنوان برترین مرکز خرید کشور مورد تجلیل قرار گرفت.

18 بهمن 1398
Location

دریافت تندیس زرین برند محبوب

کورش مال در ششمین جشنواره برند محبوب از نگاه مخاطبان که 20 مهر ماه 98 در سالن اجلاس دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد؛ براساس رأی مخاطبان، موفق به کسب برترین رتبه در میان مراکز خرید ایران شد.

20 آبان 1398
Location

دریافت تندیس ویژه «تولیدکننده علم و دانش در حوزه مراکز تجاری»

دریافت تندیس ویژه «تولیدکننده علم و دانش در حوزه مراکز تجاری» به دلیل ترجمه و تالیف کتاب «چهار اصل مهم در مدیریت مراکز تجاری آسیایی» توسط مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال، از «پنجمین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور» که در تاریخ 15 شهریور 97 با حضور مدیران مراکز خرید و برندهای سراسر کشور در هتل المپیک تهران بزرگ برگزار شد.

15 آذر 1397
Location

دریافت تندیس ویژه «برترین بهره‌بردار سینما و فضای سرگرمی در مراکز خرید

دریافت تندیس ویژه «برترین بهره‌بردار سینما و فضای سرگرمی در مراکز خرید» به مناسبت انتخاب پردیس سینمایی کورش به عنوان پرمخاطب ترین سینمای جهان، از «پنجمین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور» که در تاریخ 15 شهریور 97 با حضور مدیران مراکز خرید و برندهای سراسر کشور در هتل المپیک تهران بزرگ برگزار شد.

15 آبان 1397
Location

برگزاری رویدادها شامل سمینار، جشنواره و کارگاههای آموزشی

روف گاردن کورش‌مال فضایی زیبا با طراحی منحصر به فردی است که به جرأت می‌توان گفت در سطح جهانی مطرح است.
این فضا مجهز به کلیه امکانات سرمایشی و گرمایشی است و به دو صورت سر باز و سرپوشیده امکان پذیرش میهمان دارد.
روف‌گاردن کورش‌مال که توسط مهندس جاویدی‌نژاد طراحی شده و به همت شرکت گلرنگ سازه اجرا گردیده با ظرفیت پذیرایی بیش از ۶۵۰ نفر، با بهترین برندهای غذایی کشور میزبان مراجعان گرامی می‌باشد.
 

20 آبان 1396
Location

افتتاحیه کورش کلاب

کورش‌کلاب، باشگاه مشتریان جامع و گسترده‌ای است که با تعامل گسترده دهها شرکت‌ گروه صنعتی گلرنگ در حوزه‌های مختلف و پیش‌بینی افزایش این تعامل با سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی و خارجی، امتیازاتی را به شرکای تجاری و مشتریان می‌دهد تا ضمن بهره‌مندی از احساس خوب خرید و پتانسیل‌های موجود در طیف گسترده‌ای از مراکز خدماتی، گزینه‌های بیشتری برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه داشته باشند. در حال حاضر با تعدادی از شرکت‌ها و سازمان‌ها به عنوان یک شریک تجاری قرارداد بسته شده است ضمن اینکه تعدادی از برندهای فعال در کورش‌مال نیز به این مجموعه پیوسته و شماری نیز در لیست انتظار ارزیابی قرار دارند.

16 مهر 1396
Location

دریافت تندیس «چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور»

دریافت تندیس ویژه پربازدیدترین مرکز خرید کشور در «چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور» که در تاریخ 20 شهریور 96 با حضور مدیران مراکز خرید و برندهای سراسر کشور در هتل المپیک تهران بزرگ برگزار شد.

20 شهریور 1396
Location

فودکورت روف‌گاردن کورش‌مال افتتاح شد.

روف گاردن کورش‌مال فضایی زیبا با طراحی منحصر به فردی است که به جرأت می‌توان گفت در سطح جهانی مطرح است.


این فضا مجهز به کلیه امکانات سرمایشی و گرمایشی است و به دو صورت سر باز و سرپوشیده امکان پذیرش میهمان دارد.

روف‌گاردن کورش‌مال که توسط مهندس جاویدی‌نژاد طراحی شده و به همت شرکت گلرنگ سازه اجرا گردیده با ظرفیت پذیرایی بیش از ۶۵۰ نفر، با بهترین برندهای غذایی کشور میزبان مراجعان گرامی می‌باشد

16 فروردین 1396
Location

راه‌اندازی اپلیکیشن کورش‌مال

اپلیکیشن کورش‌مال از تاریخ 17 اسفند 1395 از طریق گوگل پلی، اپ استور و کافه بازار در دسترس عموم کاربران و مشتریان کورش‌مال قرار گرفت. در این اپلیکیشن، اطلاعات کامل کلیه واحدهای تجاری، منوی رستوران‌ها، آنونس فیلم‌های روز ایران، رویدادها و اخبار کورش‌مال ثبت گردیده است. کاربران می‌توانند ضمن خرید بلیت سینما و پکیج‌های سرزمین بازی به صورت اینترنتی، در هر زمان، از سابقه خریدهای خود اطلاع یابند. امکان درج نظر و اعطای علاقه‌مندی به کلیه واحدها، آگاهی از نرخ روز ارز، طلا و سکه، انتخاب رستوران و کافی‌شاپ بر اساس غذای مورد علاقه، تماشای تیزر معرفی و گالری تصاویر واحدهای تجاری و همچنین اطلاع از خدمات عمومی و ویژه کورش‌مال از جمله امکانات این اپلیکیشن است. شایان ذکر است اپلیکیشن کورش‌مال در تاریخ 20 تیر 1396 به عنوان اپلیکیشن منتخب «اول مارکت» که یکی از مراجع معتبر عرضه بهترین اپلیکیشن‌های روز جهان است، معرفی گردید.

17 اسفند 1395
Location

افتتاح فودکورت بام کورش

اساسا مراکز خریدی مورد توجه عموم قرار می‌گیرند که بتوانند اجماعی از خدمات را در یک مکان ارائه دهند؛ یعنی امکان خرید از صنوف مختلف، تماشای فیلم، بازی و سرگرمی و صرف یک وعده غذایی مغذی، سالم و خوشمزه. در این راستا و در پاسخ به نیاز دیگری از مشتریان، در تاریخ 10 اسفند 1395، فودکورت جدیدی در بام کورش‌ افتتاح گردید که برندهای معتبری همچون بامیکا، پرپروک، رستوران نو، سیتی ساندویچ، بارزیل، تازک و پارت گیلان در آن حضور دارند. کباب، پیتزا، ساندویج، سالاد و غذاهای اصیل گیلانی، منوی اصلی این رستوران‌ها را تشکیل می‌دهد. صرف غذایی دلچسب در فضایی زیبا و دلنشین بر بام کورش، آنچنان که مشتریان محترم می‌توانند باور کنند تهران زیر پای ایشان قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن کورش‌مال که از طریق گوگل پلی، اپ استور و یا کافه بازار قابل دانلود است وارد بخش فودکورت شده و منوی کلیه رستوران‌ها و حتی تیزر معرفی هر واحد را مشاهده نموده و در خصوص سفارشات خود ثبت نظر نمایند.

10 اسفند 1395
Location

افتتاح سایت جدید مجتمع کورش

سایت جدید مجتمع با تکنولوژی های روز دنیا و با قدرت بازنویسی و رونمایی شد.

7 آذر 1395
Location

دریافت تندیس ویژه «بهره‌برداری موفقیت آمیز مراکز خرید»

دریافت تندیس ویژه «بهره‌برداری موفقیت آمیز مراکز خرید» از «دومین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور» که در تاریخ 7 مهر 94 با حضور مدیران مراکز خرید و برندهای سراسر کشور در هتل المپیک تهران بزرگ برگزار شد.

7 آبان 1394
Location

اختتامیه عملیات اجرایی مجتمع کورش

5 اسفند 1393 اختتامیه رسمی عملیات ساخت و ساز مجتمع کورش با حضور عوامل شرکت گلرنگ سازه برگزار گردید.

5 اسفند 1393
Location

افتتاح رسمی مجتمع کورش

16 شهریور 1393 مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کورش به طور رسمی افتتاح گردید و عموم مردم از خدمات و امتیازات آن بهره‌مند گردیدند.

16 دی 1393
Location

واحد نشرچشمه کورش

فروشگاهی بزرگ در طبقه پنجم است که محصولات فرهنگی متعدد را در بخش‌های مختلف این فروشگاه ارائه می‌نماید.
انواع لوازم‌التحریر با برندهای معتبر جهانی، سی‌دی‌های صوتی – تصویری آموزشی و موسیقیایی، کتاب در حوزه‌های مختلف، محصولات هنری دست‌ساز و بازی‌های فکری ویژه کودکان ازجمله محصولات فرهنگی است که در این مجموعه عرضه می‌گردد.
علاوه بر این، فروشگاه نشرچشمه به عنوان یکی از برجسته‌ترین واحدهای فرهنگی کورش‌مال، برگزارکننده مراسم رونمایی از آثار هنری صوتی و جشن امضای کتاب‌های نویسندگان فاخر ایرانی نیز می‌باشد.

19 شهریور 1393
Location

تراریوم

تراریوم(terrarium) یا باغ شیشه‌ای فضایی شبیه به آکواریوم‌ است که گونه‌های خاص گیاهی در آن پرورش می‌یابند.
یکی از وجوه تمایز کورش‌مال طراحی و اجرای بخش عظیمی به نام تراریوم است که جلوه زیبایی به بورس موبایل کورش در ورودی شمالی مجتمع داده است.
تراریوم کورش گونه‌های متعددی از گیاهان حاره‌ای را در خود جای ‌داده است که میزان رطوبت، گرما و نور خاصی را می‌طلبد.
ازاین‌رو طراحی این فضا ویژگی‌های ویژه خود را دارد به عنوان مثال اسکای لایت (SkyLight) یا همان سقف شیشه‌ای که نور طبیعی را به گیاهان می‌رساند؛ نورپردازی ویژه‌ای که در درون فضای تراریوم طراحی شده است و یا حتی سیستم تنظیم گرما که به صورت غیر مستقیم گرمای مورد نیاز را تامین می‌نماید.
این مکان زیبا که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند به دلیل وجود گیاهان حاره‌ای، تجربه قدم زدن در کشورهایی همچون استرالیا، آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای مرکزی را به بینندگانش القا می‌نماید.
گیاهانی مانند سرخس پهن‌برگ، موز، میلنیوم، پلومریا از شمار گیاهانی هستند که در تراریوم کورش می‌توانید مشاهده فرمایید.

18 شهریور 1393
Location

فودکورت

فودکورت (1) کورش‌مال واقع در طبقه دوم؛ مجموعه‌ای متشکل از چندین برند غذایی است که در فضایی وسیع، زیبا و آرامش‌بخش پذیرای دوستداران فست‌فود ایرانی و غیرایرانی است.
علی‌رغم اینکه استفاده همیشگی از فست‌فود‌ توصیه نمی‌شود اما حتی متخصصان تغذیه نیز مصرف فست‌فود را به عنوان تغذیه‌ای که می‌تواند به برنامه غذایی خانواده‌ها تنوع بخشد، تایید می‌نمایند.
از نظر متخصصان آنچه از لحاظ ارزش غذایی به عنوان وجه تمایز فست‌فود‌ها مطرح می‌شود معیارهای متعددی از جمله مدت زمان پخت، شیوه طبخ، نوع حرارت، مواد غذایی مورد استفاده و میزان مواد مغذی مصرف شده در آن است که در فودکورت کورش مدنظر قرار گرفته است.
نکته حائز اهمیت دیگر در بخش فودکورت کورش‌مال رعایت اصول بهداشتی است. کارشناسان ناظر بر عملکرد واحدهای غذایی مجتمع کورش، صحت و سلامت غذاهای سرو شده را تضمین می‌نمایند.
بنابراین فودکورت کورش پیشنهاد ویژه ما برای انواع پیتزا، همبرگر، کباب‌ترکی، فست‌فود مکزیکی و ... است که می‌تواند به لذت شما از خرید و یا تماشای فیلم بیفزاید.

17 شهریور 1393
Location

افتتاح پردیس سینمایی کورش

در تاریخ 27 مرداد 93 مصادف با عید سعید فطر، پردیس سینمایی کورش به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی کشور با 14 سالن سینمایی افتتاح گردید. در ساخت این سازه سینمایی که هزینه‌های آن در بخش خصوصی تامین شد از بهترین متریال استفاده گردید. تجهیزات نور و صدای سالن‌ها از کانادا تامین شد و صندلی‌ها از فرانسه وارد و توسط معماران ایرانی تعبیه گردید.

27 مرداد 1393
Location

کلنگ‌زنی مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کورش

در سال 1388عملیات خاک‌برداری، مقاوم‌سازی جداره‌ها، ساخت سازه‌های فلزی با ستون‌های باکس و نصب پل‌های تیرورق توسط شرکت گلرنگ سازه در زمینی به مساحت 9120 مترمربع آغاز گردید. این عملیات به مدت 5 سال به طول انجامید.

1 شهریور 1388