uploader
کد خبر : 1015
تاریخ انتشار : 1399/12/15

«عیدانه کورش‌مال - به‌پرداخت ملت» آغاز شد

«عیدانه کورش‌مال - به‌پرداخت ملت» همراه با جوایز ارزنده از 15 اسفندماه جاری (1399) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی کورش‌مال، در این طرح که با مشارکت شرکت به‌پرداخت‌ملت و کورش‌مال از 15 اسفندماه 1399 تا 20 اردیبهشت‌ماه 1400 اجرا و ادامه خواهد داشت، لذت خرید با هیجان رقابت برای برنده ‌شدن 25 گوشی تلفن همراه سامسونگ A71 و 15 تبلت سامسونگ S7 همراه خواهد شد.

علاوه بر این جوایز که ویژه مشتریانی هستند که خرید خود را از طریق کارتخوان‌های به‌پرداخت ملت انجام می‌دهند، به قید قرعه، جوایز نقدی نیز به بهره‌برداران کارتخوان‌های فروشگاهی به‌پرداخت‌ملت که در فروشگاه‌های کورش‌مال فعال هستند، تعلق می‌گیرد.

بهره‌برداران برای شرکت در این قرعه کشی کافی است نسبت به نصب و راه‌اندازی کارتخوان به‌پرداخت ملت، ارائه دستگاه کارتخوان به مشتریان جهت پرداخت مبلغ خرید و راهنمایی مشتریان درخصوص نحوه شرکت در جشنواره و هدایت آن‌ها به کانترهای جشنواره اقدام نمایند.

مشتریان کورش‌مال نیز برای شرکت در طرح عیدانه می‌توانند از فروشگاه‌هایی که روی شیشه ویترین برچسب «عیدانه کورش‌مال – به‌پرداخت» دارند و کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، به‌صورت غیرنقدی و فقط از طریق دستگاه کارتخوان به‌پرداخت ملت خرید کرده و اصل رسید دستگاه کارتخوان را دریافت و به کانترهای ثبت اطلاعات ارائه دهند.

حداقل مبلغ جهت کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی یک‌میلیون تومان است. بر این اساس، در صنف عمومی (انواع پوشاک، کیف، کفش، اکسسوری، سینما، شهربازی، رستوران و کارواش) به‌ازای هر یک‌میلیون تومان خرید یک امتیاز، در صنف موبایل به ازای هر 2میلیون تومان خرید یک امتیاز و در صنف طلا و جواهر (فقط طلا و جواهر با ارائه فاکتور خرید) به‌ازای هر 3میلیون تومان خرید یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.

چنانچه عدد مبلغ خرید، غیر رُند باشد، مابقی مبلغ در سامانه محفوظ می‌ماند تا در خرید بعدی، در مدت اجرای طرح (تا تاریخ 20 اردیبهشت 1400) محاسبه شود.

مشتریان کورش‌مال برای شرکت در این رویداد کافی است پس از انجام خرید برای ثبت اطلاعات در سامانه، به یکی از کانترهای مستقر در ضلع غربی طبقه منفی یک، شمال شرق طبقه همکف و ضلع غربی طبقه اول مراجعه کرده و نسبت به ثبت اطلاعات شخصی، ارائه رسید دستگاه کارتخوان به‌پرداخت ملت و ثبت اطلاعات خرید اقدام نمایند تا پیامک کد شرکت در قرعه‌کشی بر حسب مبلغ خرید و میزان امتیاز برای آن‌ها ارسال گردد.

بنا بر این گزارش، مراسم قرعه‌کشی در اردیبهشت‌ماه سال آینده (1400) و هم‌زمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود.