uploader
کد خبر : 670
تاریخ انتشار : 1397/02/25

مراسم قرعه‌کشی ویژه بهره‌برداران کورش‌مال برگزار شد

مراسم قرعه‌کشی ویژه بهره‌برداران کورش‌مال پس از اتمام سومین جشنواره بهاره کورش‌مال – به‌پرداخت ملت و برگزاری مراسم قرعه کشی ویژه مشتریان محترم، 24 اردیبهشت ماه، در سالن شماره دو همایش‌های کورش برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی کورش‌مال، مراسم قرعه کشی ویژه بهره‌برداران با حضور هیات‌مدیره کورش‌مال، نمایندگان شرکت به‌پرداخت ملت و بهره‌برداران کورش‌مال برگزار شد.

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال ضمن سپاسگزاری از شرکت به‌پرداخت ملت به عنوان اسپانسر مشارکت کننده در جشنواره بهاره کورش‌مال – به‌پرداخت گفت: قرارداد برگزاری چهار جشنواره مشارکتی با شرکت به‌پرداخت ملت را منعقد کرده بودیم که براساس آن با تلاش همکارانم در کورش‌مال و مشارکت شما بهره‌برداران عزیز توانستیم رضایت مشتریان محترم را در این سه جشنواره به خوبی فراهم آوریم و امیدواریم از تجربیات کسب شده، برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره آتی نیز بهره گیریم.

مهندس میرعالی گفت: تمام تلاش هیات‌مدیره کورش‌مال اتخاذ تصمیماتی است که بتواند به رونق کسب و کار شما عزیزان کمک نماید. جذب اسپانسر جهت کاهش هزینه‌ها و استفاده از سایر پتانسیل‌های اینگونه قراردادها، اجرای ویژه برنامه‌های خاص مانند حضور هنرمندان و یا ورزشکاران ، همه و همه با هدف بهتر شدن بازار کسب و کار و ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مشتریان عزیز انجام می‌پذیرد ؛ هرچند که متاسفانه در روزهای اخیر شاهد اجرای نامتعارفی از اکران یک فیلم بودیم که بنده به عنوان مدیرعامل کورش‌مال، در پاسخ به مستندسازی که به این موضوع پرداخته بود، واقعیت و جزئیات برنامه این اکران را اعلام نموده و به نحو مقتضی سعی کردم از همه مراجعان محترمی که در آن روز افتخار میزبانی‌شان را به ما داده بودند اما با اجرای این برنامه آزرده خاطر شده بودند عذرخواهی نمایم.

مهندس میرعالی افزود: ما خود را مقید به رعایت قوانین و مقررات رسمی کشور عزیزمان می‌دانیم و از این به بعد مصّرتر از گذشته برای اجرای مراسم، پیگیر اخذ مجوزهای لازم از سازمان محترم اماکن خواهیم بود کمااینکه حتی برگزاری این جلسه داخلی قرعه‌کشی را نیز به اطلاع سازمان محترم اماکن رسانده‌ایم.

مدیرعامل کورش‌مال اظهار داشت: قطعا مدیریت همراه با چالش‌ها، حوادث و رویدادهای مختلف اجتماعی، اقتصادی و ... است اما این اطمینان را به همه شما عزیزان می‌دهم که به حول و قوه الهی جسارت و توان ریسک‌پذیری، مدیریت بحران و تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها را دارم و در راه اعتلای کورش‌مال، با همراهی شما همکاران محترم، هیچ بیمی به دل راه نمی‌دهم.

مهندس میرعالی ادامه داد:  مسلما تلاش هیات‌مدیره و همکاران‌مان در کورش‌مال بدون همراهی شما بهره‌برداران محترم نتیجه‌ای که متصور هستیم را نخواهد داشت مگر اینکه شما نیز در این راه مصمم بوده و تلاش کنید.

دوستانی که از آغاز همراه ما بوده‌اند می‌دانند که غربال‌گری‌‎های دوره‌ای و پایشی که داریم نقش به سزایی در حضور فروشگاه‌های مورد رضایت مشتریان و افزایش برندهای کورش‌مال داشته است.

بارها تاکید داشته‌ام که فروشنده به عنوان اصلی‌ترین شخصی که با مشتری مواجه می‌شود نقش بسیار مهمی در چهره عمومی کورش‌مال در اذهان افراد جامعه دارد. وقار، خوشرویی و منصف بودن شما می‌تواند مشتریان را وفادار سازد.

مهندس میرعالی همچنین یادآور شد: رعایت شئونات اسلامی و پوشش اسلامی کلیه همکاران یک اصل است و ما همه خود را ملزم به رعایت آن می‌دانیم.

مدیرعامل کورش‌مال با اعلام خبر برگزاری انتخابات مجمع عمومی سالیانه کورش‌مال در خرداد ماه سال جاری گفت: تلاش هیات ‌مدیره کاهش هزینه‌ها است و شما عزیزان نیز همچنان که شاهد هستید و می‌توانید از صورت‌های مالی که هیات مدیره ارائه می‌نمایند ملاحظه فرمایید که با وجود افزایش قیمت‌ها و هزینه‌ها تلاش کردیم رشد مبلغ شارژ واحدها را کنترل نمائیم و دائما به فکر راه‌هایی هستیم که بتوانیم هزینه‌ها را نه از درآمد محدود شارژ بلکه به واسطه جذب اسپانسر تامین نمائیم.

مهندس میرعالی در پایان سخنانش از همه بهره‌برداران کورش‌مال خواست تا در حفظ شهرت نیک کورش در عرضه کالای با کیفیت و قیمت مناسب همت گمارند.

شایان ذکر است علاوه بر پنجاه میلیون تومان جایزه بهره‌برداران، طی زمان برگزاری جشنواره‌های کورش‌مال_به‌پرداخت ملت، هر هفته به 10 نفر از فروشندگان نیز جوایز نقدی تقدیم شده است.