uploader
کد خبر : 684
تاریخ انتشار : 1397/03/20

خودروهای جشنواره بهاره کورش‌مال- به‌پرداخت ملت تقدیم شد

به گزارش واحد روابط عمومی کورش‌مال، شنبه 19 خرداد ماه 97، پنج دستگاه پژو 206 تیپ پنج و یک دستگاه خودرو هیوندای النترا به برندگان جشنواره بهاره کورش‌مال- به پرداخت ملت تقدیم شد.

مدیریت کورش‌مال که در مقاطع زمانی مختلف اقدام به برگزاری جشنواره‌‌های متعدد با جوایز نفیس می‌کند؛ این بار نیز به پاس قدردانی از مشتریانی که کورش‌مال را به عنوان مرکز خرید و تفریح مورد علاقه خود انتخاب کرده بودند به وعده خود وفا نموده و پس از بررسی مدارک برندگان و اخذ تایید صحت شرکت ایشان در جشنواره، در کوتاه‌ترین زمان ممکن جوایزشان را تقدیم کرد.

در این جلسه مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال ضمن تبریک به برندگان جشنواره بهاره کورش‌مال_به‌پرداخت ملت گفت: مسروریم از اینکه با تلاش همکاران‌مان در این سال‌ها، کورش‌مال به عنوان مکان امنی برای خرید و تفریح خانواده‌های محترم زبانزد گشته است.

امروزه که صحبت از مباحثی همچون شاپینگ درمانی، لذت از خرید و احداث اماکن شاد و مفرح مناسب خانواده‌ها مطرح می‌باشد تمام مساعی ما نیز معطوف به تنوع حضور اصناف، برندها و استانداردسازی کیفیت و قیمت متناسب کالا و اجناس عرضه شده است.

مهندس میرعالی گفت: ما معتقدیم مردم عزیزمان شایسته بهترین خدمات هستند و به همین دلیل است که به پاس انتخاب کورش مال به عنوان مرکز خرید مورد علاقه‌شان، مکررا جشنواره برگزار کرده و جوایز ارزنده‌ای تقدیم‌شان می‌نمائیم.

مدیرعامل کورش‌مال افزود: به جرأت می‌توانم بگویم همواره پاک و صادقانه‌ترین قرعه‌کشی‌ها را داشته‌ایم؛ آنچنان که در هر جشنواره جوایزی مجزا برای بهره‌برداران، فروشندگان و مشتریان محترم درنظر می‌گیریم تا هیچ حقی از مشتریان محترم‌ تضییع نشود.

و این بار که مفتخریم این جوایز را به شما عزیزان تقدیم کنیم، امیدوارم شما عزیزان نیز بتوانید صداقت و امانت‌داری ما را گواهی نمائید.

جشنواره بهاره کورش‌مال- به پرداخت ملت از نیمه اسفند 96 آغاز و در نیمه اردیبهشت 97 خاتمه یافت. شایان ذکر است جشنواره بعدی کورش‌مال از مرداد ماه 97 آغاز خواهد شد.