uploader
کد خبر : 762
تاریخ انتشار : 1397/08/01

مانور اطفای حریق در کورش‌مال برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی کورش‌مال، امروز سه آبان ماه 97، با هدف سنجش میزان آمادگی همکاران آموزش‌دیده کورش‌مال در مواجهه با وقوع حوادث، مانور اطفای حریق، در یکی از طبقات تجاری کورش‌مال برگزار شد.

کورش‌مال که ماهانه به طور متوسط میزبان تقریبا یک میلیون مراجعه‌کننده است بنا به استانداردهای سازمان‌های ذیربط با حوادث، پیش‌بینی‌ها و اقدامات لازم در خصوص تجهیز امکانات موردنیاز جهت کنترل اتفاقات ناشی از وقوع حوادث، مدیریت بحران‌های‌ احتمالی و سازماندهی نیروهای آموزش‌دیده به منظور حفظ و حراست از مراجعان گرامی این مجموعه را، مکررا انجام می‌دهد.

بر این اساس سیستم اعلام و اطفای حریق که از بخش‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تشکیل شده است کلیه اعلام‌ها و هشدارهای ایمنی را با جزئیات ثبت و در صورت وقوع حادثه به سازمان آتش‌نشانی اطلاع‌رسانی می‌نماید.

شایان ذکر است ماه گذشته نیز در ادامه بازدیدهای ادواری سازمان محترم آتش‌نشانی، از کلیه سیستم‌های اعلام و اطفای حریق کورش‌مال تست تخصصی به عمل آمد. این بازدید که با حضور کارشناسان مرکز پیشگیری سازمان آتش‌نشانی، نماینده شرکت گلرنگ‌سازه، نماینده تیم بهره‌برداری و مدیر کمیته ایمنی، مدیر واحد ایمنی - بهداشت و مدیر فنی مهندسی کورش‌مال انجام گرفت، چهار روز به طول انجامید.