uploader
کد خبر : 789
تاریخ انتشار : 1397/09/14

مدیرعامل کورش‌مال: به زودی ربات‌ها در کورش‌مال میزبان‌تان خواهند بود

به گزارش واحد روابط‌عمومی کورش‌مال، مراسم قرعه‌کشی ویژه بهره‌برداران پس از خاتمه جشنواره سکه کورش- به‌پرداخت، دوشنبه 12 آذر ماه، در سالن‌ شماره 2 همایش های پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال ضمن تشکر از شرکت به‌پرداخت ملت به عنوان اسپانسر جشنواره سکه گفت: تلاش ما در هیات‌مدیره کورش‌مال ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان و بهره‌برداران عزیز است. ایشان تاکید کرد: از نظر ما این جمله، یک شعار نیست بلکه همواره در عمل، تلاش و صداقت‌مان را ثابت کرده‌ایم و ثمره آن را براساس نتایج نظرسنجی انجام شده توسط تیم IT گروه صنعتی گلرنگ می‌توان ارائه کرد.

مهندس میرعالی ادامه داد: پیش از نظرسنجی کورش‌مال، رکورد مشارکت در نظرسنجی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش بود اما اکنون مشعوفیم که با ثبت 3500 نظر رکورد مشارکت و همراهی مخاطبان را در دست داریم.

این همراهی بار مسئولیت ما را مضاعف می‌سازد خصوصا اینکه براساس نتایج حاصله نمره ما بالای 90 بوده است؛ این نکته را هم باید عرض کنم که بنا به فرموده جناب آقای دکتر فضلی معتقدیم خوب، دشمن عالی است؛ بنابراین به 90 بودن بسنده نمی‌کنیم، ما به دنبال کشف ضعف‌ها و در صدد رفع نواقص هستیم و مطمئنا به جایگاه مطلوب‌مان دست خواهیم یافت. اگر امتیاز خدمات ما بالای 95 درصد ثبت می‌شود به این دلیل است که همکاران‌مان در کورش‌مال با عشق و علاقه به کار، خدمات ارائه می‌دهند.

مهندس میرعالی گفت: دنیا رو به پیشرفت و ترقی است بنابراین حتی در صنعت نوپای مدیریت مراکز تجاری هم باید پیشرفت علم و تکنولوژی را درنظر داشت. اینجانب از واژه رقبا استفاده نمی‌کنم بلکه از سایر دوستان در مراکز دیگر به عنوان همکاران اسم می‌برم؛ بعضا اتفاق افتاده است که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از ما اطلاعاتی در خصوص اجرای برخی طرح‌ها جمع‌آوری شده؛ به همکارانم در کورش‌مال تاکید کرده‌ام صادقانه تجربیات‌مان را در اختیار سایر همکاران مشتاق قرار دهند؛ ما از اینکه برخی ایده‌های‌مان در سایر مراکز که شرایط‌ش را دارند، اجرا شود خوشحال می‌شویم.

ایشان افزود: چندی پیش مدیران گروه صنعتی گلرنگ در یکی از سالن‌های همایش پردیس سینمایی کورش میزبان جناب آقای برایان تریسی بودند.در این سمینار ایشان مثالی درخصوص بلک بری، به عنوان یک برند موبایل زدند و گفتند مدیران شرکت بلک بری، وقتی اپل به بازار آمد آن را به سخره گرفتند و گفتند ما برند مطرح جهان هستیم.آن‌ها دنیای رقابت و پیشرفت را نادیده گرفته بودند، در روزمره‌گی‌شان احساس راحتی کردند و از پیشرفت جا ماندند. حال مقایسه کنید امروز اپل دنیا را گرفته است یا بلک بری؟

مهندس میرعالی گفت: هیات‌مدیره کورش‌مال همواره سعی می‌کند با اجرای ایده‌های جدید در جهت بهبود شرایط کسب و کار و ارائه خدمت بهتر به مشتریان، رضایت حداکثری را جلب نماید. مشارکت با شرکت به‌پرداخت ملت یکی از این ایده‌ها بود که اتفاقا نتیجه خوبی هم داده است. اینکه PSP این شرکت در سال جاری چندین رتبه جهانی افزایش داشته، برای هر ایرانی باعث افتخار است. افتخار در هر یک از شرکت‌های ایرانی برای ما که وطن‌پرست و مشتاق پیشرفت هموطنانمان هستیم خوشحال‌کننده است. نمونه دیگر این افتخارات دیوار پیش‌ساخته‌ای است که اتفاقا امروز شاهد نمونه آن بودم. دیواری که به همت گروه صنعتی گلرنگ در داخل کشور تولید می‌شود و ما را از خرید آن از کشورهای دیگر بی‌نیاز می‌کند. ضمن اینکه تولید با اشتغال زایی همراه است و به چرخه اقتصادی کشور و رفاه هموطنانمان نیز یاری می‌رساند.

مهندس میرعالی با بیان این خبر که طی چند روز آینده رستوران جدیدی در کورش‌مال افتتاح می‌شود که بسیار متفاوت است گفت: رستوران روبوشف که در آن ربات‌‌ها میزبان شما عزیزان هستند و حتی می‌توانند با شما مصاحبت داشته باشند، یک تمایز جذاب دیگر در کورش‌مال است که قطعا مخاطبان بسیاری خواهد داشت.

مدیرعامل کورش‌مال از همه هموطنان دعوت کرد ساعاتی را در کورش‌مال به شادی سپری کرده و با مشارکت در نظرسنجی‌ها ما را از نظرات سازنده‌شان بهره‌مند سازند.

شایان ذکر است مهندس تبریزی معاونت شرکت به‌پرداخت ملت نیز ضمن سپاسگزاری از همراهی و مشارکت بهره‌برداران کورش‌مال گفت: در سال جاری رتبه PSP این شرکت از 20 به 16 ارتقا یافته و یکی از اصلی‌ترین دلایل این ارتقا و پیشرفت بهره‌گیری از نیروهای جوان، متخصص و پرتلاش بوده است.

مهندس تبریزی پاسخگویی مطلوب دستگاه‌های پوز شرکت به‌پرداخت ملت در ایام پرترافیک شبکه بانکی را به عنوان یکی از ارزشمندترین امتیازات آن عنوان کرد و گفت: تلاش کردیم با ایده‌ها و خدمات جدید ، امتیازات دیگری را نیز به آن بیفزاییم.از این ‌رو اپلیکیشن سکه را طراحی نمودیم. براین اساس پذیرندگانی که دستگاه‌های جدید به‌پرداخت‌ ملت را فعال کرده و اپلیکیشن سکه را نیز بر روی دستگاه گوشی خود نصب کرده باشند می‌توانند از مزایای جدیدی که در نظر گرفته‌ایم استفاده نمایند.

معاونت شرکت به‌پرداخت‌ملت با اعلام رضایت از مشارکت با کورش‌مال ابراز امیدواری کرد: این تعامل و مشارکت همچنان ادامه داشته باشد. همچنین از بهره‌برداران کورش‌مال خواست در کمپین شب یلدا نیز مشارکت نمایند.

در پایان این مراسم، قرعه‌کشی ویژه بهره‌برداران کورش‌مال که به پاس همراهی ایشان در مشتری‌مداری و میزبانی شایسته از مشتریان تدارک دیده شده بود، انجام گرفت.