uploader
کد خبر : 827
تاریخ انتشار : 1397/11/08

طرح پایش سلامت خانواده در کورش‌مال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کورش‌مال یکشنبه 7 بهمن ماه، همایش پایش سلامت خانواده با حضور چِلویی مدیر انجمن خیریه محبین طاها، دکتر صفایی، دکتر نوری و جمعی از بانوان مشتاق به موضوعات پزشکی و تحکیم بنیان خانواده، در سالن شماره 2 همایش‌های پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

در ابتدای همایش، چِلویی ضمن تشکر از مدیریت‌ کورش‌مال به جهت فراهم آوردن امکان برگزاری همایش گفت: هدف ما از برگزاری چنین برنامه‌هایی کمک به تحکیم بنیان خانواده‌ها، سلامت جامعه و فرهنگ‌سازی در این خصوص است.

وی اظهار امیدواری کرد: بنا بر میزان مشارکت بانوان بتوانیم جلسات کارگاهی مختلفی را به طور مستمر برگزار نماییم.

سپس دکتر صفایی به تشریح راههای انتقال بیماری‌های مقاربتی مانند HPV، راه‌های پیشگیری و عواقب مبتلا شدن به آن پرداخت و گفت: با توجه به اینکه بهترین زمان انجام واکسیناسیون سن 11 تا 12 سال است، والدین نقش موثری در پیشگیری از ابتلای نسل آینده به چنین بیماری‌های دارند.

دکتر نوری نیز با بیان این مهم که تعهدات اخلاقی و مذهبی در پیشگیری از سرایت و شیوع بیماری‌های مقاربتی بسیار موثر هستند گفت: اینک بیش از پیش نیازمند هوشیارسازی همسران در خصوص نیازهای عاطفی‌شان هستیم.

ایشان با بیان نکات آموزشی متعدد اظهار امیدواری کرد: زوجین با شناخت خود و همسران‌شان بتوانند بنیان خانواده‌شان را تحکیم بخشند.