uploader
کد خبر : 855
تاریخ انتشار : 1398/01/29

اولین محموله کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به مناطق سیل زده ارسال شد

به گزارش روابط‌عمومی کورش‌مال، سه‌شنبه 27 فروردین ماه 1398 اولین محموله کمک‌های گروه صنعتی گلرنگ به هموطنان آسیب‌دیده از سیل ارسال شد.

هاشم قهرمانی مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در جمع بدرقه کنندگان تیم اعزامی به مناطق سیل‌زده گفت: دکتر مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در اولین جلسه سال 98 مهمترین و با اولویت‌ترین امر سال جدید را رسیدگی و کمک به هموطنان عزیزمان در مناطق سیل‌زده بیان نمود. 

مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ به نقل از ایشان گفت: بنابر وظیفه انسانی،‌ خود را موظف به یاری هموطنان‌مان می‌دانیم و از این‌رو مبلغ 150 میلیارد ریال، ،به این امر انسان‌دوستانه اختصاص می‌دهیم و چنانچه باز هم نیاز باشد بر آن خواهیم افزود.

قهرمانی افزود: کمیته‌ای تشکیل دادیم تا با مشورت از سازمان‌های مربوطه از جمله هلال‌احمر نیازسنجی کرده و براساس آن مواد ضروری و نیازهای حیاتی هموطنان‌مان را تامین نماییم و با توجه به اینکه نیازهای غذایی و بهداشتی به عنوان ضروری‌ترین نیاز هموطنان‌مان بیان شده است 20 هزار بسته مناسب، با تلاش 110 نفر از همکاران‌مان، طی 10 روز، تدارک دیده شد تا در فاز اول و هرچه سریع‌تر به مناطق سیل زده ارسال شود.

قهرمانی اطمینان داد: این بسته‌ها با نهایت احترام، به صورت کامل و با نظارت چندین نماینده از شرکت‌های مختلف گروه صنعتی گلرنگ در میان هموطنان عزیزمان توزیع شوند.

مشاور مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در پایان از کلیه سازمان‌های ذیربط که در عملیاتی کردن این تصمیم مساعدت کردند، از جمله نیروی انتظامی، هلال‌احمر، مدیریت کورش‌مال و سایر شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ تشکر نمود.