uploader
کد خبر : 928
تاریخ انتشار : 1398/09/04

مراسم اختتامیه جشنواره کورش‌مال- به‌پرداخت ملت برگزار شد

مراسم اختتامیه جشنواره تابستانه کورش‌مال – به‌پرداخت ملت با حضور هیات‌مدیره و مدیران کورش‌مال و شرکت به‌پرداخت ملت و بیش از چهارصد شرکت‌کننده جشنواره به عنوان ناظر و به نمایندگی از دهها هزار شرکت‌کننده دیگر، یکشنبه سوم آذرماه 98، در سالن شماره دو مرکز همایش‌های پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال در آغاز این مراسم گفت: افتخاری که دوستان به بنده نسبت می‌دهند نتیجه زحمت یک تیم، اعضای هیات‌مدیره و در واقع هم‌افزایی همکارانمان در واحدهای مختلف کورش‌مال است؛ ما در مکتب گروه صنعتی گلرنگ رشد یافته‌ایم و سعادت تلمذ در محضر کارآفرین بزرگ کشورمان، استاد حاج کریم فضلی را داشته‌ایم که برای بیش از 18 هزار هموطن، آن هم در شرایط خاص اقتصادی اشتغالزایی کرده است.

مدیرعامل کورش‌مال ادامه داد: ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودنمان افتخار می‌کنیم اما در بخش خدمات در کشور ضعف داریم. اگر خدماتی را به هموطنان عزیزمان ارائه می‌دهیم اغلب با منت است در صورتی که این نوع برخورد، درست نیست. ما در واقع خدمات را به هموطنانمان می‌فروشیم و به عبارتی پولش را می‌گیریم؛ بنابراین اگر مشتریان نباشند حضور ما در اینجا و سایر مراکز کشور و در هر کسب و کاری که بنا باشد راه‌اندازی کنیم، بی‌معنا است؛ از این رو خطاب به همکارانم در کورش‌مال عرض می‌کنم رمز موفقیت ما این است که خدمات را به نحو احسن و آن چنان که شایسته هموطنان‌مان است ارائه دهیم.

مهندس میرعالی اظهار داشت: سال گذشته طبق آراء شما مردم شریف، نمره 98 از 100 را کسب کردیم اما باتوجه به مکتبی که در آن رشد کرده‌ایم خوب بودن را دشمن عالی بودن می‌دانیم و براین اساس تلاش ما همواره برعالی بودن و ارائه خدمات در حد 100 است.

مدیرعامل کورش‌مال در بخش دیگر سخنان خود گفت: از زمان افتتاح کورش‌مال خود را موظف کرده‌ایم هر سال دو جشنواره برگزار نمائیم و مفتخریم که تاکنون امانت‌دار مشتریان‌مان بوده‌ایم زیرا طبق فرموده پیامبر اکرم (ص) که «مومن واقعی کسی است که امانت‌دار باشد و امانت او را به دست صاحبانش برساند» عمل کرده‌ایم و تقدیم مجموعا 30 دستگاه خودرو از زمان افتتاح کورش‌مال تا کنون مصداق این ادعا است البته تقدیم بخشی از این جوایز با همراهی و مشارکت شرکت به‌پرداخت ملت، به عنوان برترین شرکت در حوزه خدمات الکترونیک بوده است که رتبه 15 PSP دنیا را دارد.

 مهندس خلیلی مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت نیز در ادامه این مراسم به ایراد سخن پرداخت و گفت: تاکنون پنج جشنواره مشارکتی با کورش‌مال برگزار کرده‌ایم و این اطمینان را می‌دهم که همکاری‌مان تا یک سال و نیم دیگر استمرار یابد.

طی این مراسم، قرعه کشی یک دستگاه کیا سراتو و سه دستگاه پژو 206 انجام شد که اسامی برندگان آن‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

سرکار خانم گلشید حسین‌نیا برنده یک دستگاه پژو 206

سرکار خانم مریم حقیقت‌طلب برنده یک دستگاه پژو 206

سرکار خانم شبنم فریبرزی برنده یک دستگاه پژو 206

سرکار خانم شهلا اشرفی برنده یک دستگاه کیا سراتو