uploader
کد خبر : 941
تاریخ انتشار : 1398/10/12

جشن زینبیه در کورش‌مال برگزار شد

جشن زینبیه به مناسب روز پرستار و با هدف اهدای 16 سری جهیزیه به زوج‌های جوان مستحق، چهارشنبه 11 دی ماه، در سالن شماره 7 مرکز همایش‌های پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

 در این مراسم که سردار اسدالهی مسئول بازرسی سپاه محمد رسول الله (ص)، سرهنگ یعقوبیان فرمانده قرارگاه قدس، سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه قدس، حجت الاسلام طاهریان مشاور فرهنگی مدیرعامل کورش‌مال، ائمه جماعات منطقه پنج تهران بزرگ و جمعی از خیرین حضور داشتند مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال، ضمن خوش‌آمدگویی و ابراز خرسندی از مشارکت در چنین طرح ارزشمندی که در روز فرخنده ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شد گفت: کورش‌مال مفتخر است که برای اولین بار در میان مراکز تجاری کشور اولین پایگاه بسیج اصناف را ایجاد و یکی از منحصربه فردترین نمازخانه‌ها را متناسب با شأن مسلمانان احداث کرده است.

مدیرعامل کورش‌مال در بخش دیگر سخنان خود گفت: ما در مکتب گروه صنعتی گلرنگ  و در محضر استاد بزرگ حاج محمد کریم فضلی رشد یافته‌ایم و همواره دغدغه همراهی و همدلی با هموطنان‌مان را داریم؛ چنانکه گروه صنعتی گلرنگ در حوادث اخیر همچون سیل‌ و زلزله 15 میلیارد تومان به آسیب‌دیدگاه این حوادث اختصاص داد.

مهندس میرعالی تاکید نمود: اینجانب اعتقاد دارم اطلاع‌رسانی اقدامات خیرین نه تنها ریا نیست بلکه می‌تواند عامل انگیزشی برای سایر افراد متمول نیز باشد. ایشان از همه مخاطبان دعوت نمود در این امر خیر مشارکت نمایند و آن را در میان سایر دوستان ترویج دهند.

جشن زینبیه با مراسم نمادین عقد یک زوج جوان و دعای خیر حاضران پایان یافت.